Система стійко-ригельного фасаду ALT F50

Технічні характеристики

Внутрішня видима ширина 50 мм
Зовнішня видима ширина 50 мм
Глибина стійок і ригелів 12-270 мм
Товщина заповнення від 4 до 62 мм
Максимальна маса заповнення 700 кг
Спосіб кріплення скла За допомогою профілю притискної планки (елементів) і декоративної кришки
Типи елементів, що відкриваються Все віконно-дверні системи ALT, фасадні інтегровані вікна і люки димовидалення
Теплопровідність стійкового вузла Група 1.0, Uf = 0,6-1,8W / m2K по нормі EN ISO 10077-2: 2008

Параметри фасаду з двукамерним склопакетом

Звукоізоляція Не менее 31дбА
Повітрепроникність Класс А по ГОСТ 26602.2-99
Водопроникність Клас А по ГОСТ 26602.2-99

Варіанти виконання

  • Вікно з відкриванням усередину (поворотне, поворотно-відкидне, відкидне).
  • Вікно, вбудоване в фасад.
  • Двері одностворчаті.
  • Двері двустворчаті.
  • Двері, вбудовані в фасад.
  • Двері з відкриттям назовні.
  • Двері з відкриттям усередину.
  • Двері з високим цоколем.
  • Двері з автоматичним порогом.
  • Комбінована конструкція.

Завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду і чудовим експлуатаційним якостям светопрозачние фасади набули популярності серед архітекторів і будівельників. Фасад будівлі, що складається зі скла і алюмінієвого каркаса, може мати різні кольори, властивості, форму (вертикальний, похилий горизонтальний) і т.п. Технологія структурного скління відкриває нові можливості дизайнерських рішень фасадів будівель. Системи структурного скління дозволяють приховати алюмінієве кріплення, і тоді фасад будівлі практично перетворюється в повний моноліт скла.

Класична стійко-ригельна система ALUTECH ALT F50 включає в себе стійки і ригелі з видимою шириною 50 мм. Це забезпечує максимальну світлопроникність і візуальну легкість фасадної конструкції, а також елегантний зовнішній вигляд. Всі видимі елементи конструкції можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL, при цьому якість забарвлення профілів відповідає вимогам Qualicoat 2000, або анодовані відповідно до вимог Qualanod.

Набір наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (склопакети, теплоізоляційні панелі) товщиною від 4 до 62 мм.

Зовнішній вигляд фасаду може бути обіграний різними варіантами профілів декоративної кришки - від стандартної прямокутної до об'ємної з великою виступаючою частиною.

Високий рівень термоізоляції

У сучасному світі, де ціни на всі види енергоносіїв, неухильно ростуть, неможливо залишатися осторонь від проблем, пов'язаних з екологією і економією коштів на створення комфортного клімату в приміщенні. Для отримання необхідних теплофізичних і звукоізоляційних властивостей огороджувальної конструкції в серії ALUTECH ALT F50 використовується набір термовставок (термоізолятора) з твердого, ударостійкого полівінілхлориду (PVC-U-HI) з високими теплоізоляційними параметрами, набір прокладок ущільнювачів на основі етиленпропіленового каучуків (EPDM) і ущільнювачі фальца склопакета зі спінених матеріалів.

TOP
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!