Вікна WDS 7S

Першокласні вікна для будинків і квартир

Вікна WDS 7S

70

монтажна ширина, мм

40

склопакет, мм

6

камер

scroll down

01
Вікна WDS 7S
Надійно зберігає<br/>тепло

Надійно зберігає
тепло

Тиша і затишок<br/>у вашій оселі

Тиша і затишок
у вашій оселі

Красиві округлі<br/>лінії

Красиві округлі
лінії

Підвищена<br/>безпека

Підвищена
безпека

02

Для більшої енерго- ефективності

WDS 7S – еталонне енергозберігаюче вікно

03
Широкий шестикамерний профіль комплектується двокамерним склопакетом, заповненим інертним газом. Три з шести повітряних камер розташовані з фасадної сторони профілю – це ефективно захищає його від промерзання. Вікна надійно утримують тепло в приміщенні і не пропускають холод з вулиці. При центральному опаленні вони допоможуть підвищити температуру в квартирі на 4-5 °С*, а при автономному - мінімізувати витрати на обігрів.

1 Широкий шестикамерний профіль комплектується двокамерним склопакетом, заповненим інертним газом.

2 Три з шести повітряних камер розташовані з фасадної сторони профілю – це ефективно захищає його від промерзання.

3 Вікна надійно утримують тепло в приміщенні і не пропускають холод з вулиці. При центральному опаленні вони допоможуть підвищити температуру в квартирі на 4-5 °С*, а при автономному - мінімізувати витрати на обігрів.

04

* У разі заміни дерев'яних вікон зі спареними плетіннями на вікна WDS 7S зі склопакетом 6S-14-4-12Ar-4i з аргоном та енергозберігаючим склом, якщо загальна площа скління складає 7,8 м2, а площа квартири – 55,5 м2.

Тиша та затишок у вашій оселі

Вікна WDS 7S надійно захищають від шуму з вулиці

05
1

Комбінація 6-камерного профілю і двокамерного склопакета забезпечує високий рівень шумоізоляції.

2

Широкий склопакет зі склом Triplex* (6мм і більше) стане надійною перешкодою для шуму з вулиці.

3

Максимальної шумоізоляції можна досягти лише в разі встановлення конструкції згідно всіх вимог ДСТУ щодо монтажу.

06

* Triplex - багатошарове скло, яке складається з двох стекол, що скріплені між собою полімерною плівкою. Товщина скла ефективно перешкоджає проникненню звукових хвиль.

37кольорів
ламіна­ції
Більше
кольорів

L102002

Золотий дуб

L104002

Горіх

L108001

Дуб Шеффілд

L101001

Дуб Монтана

L107001

Натуральний дуб

L103002

Темна вишня

L106003

Антрацит

L105001

Сріблястий металік

18L-2

Кедр

UR401-U4

Морений дуб

10L-2

Сосна

B2303-G7

Вінтаж

22L-2

Дуб рустикал

63L-2

Синій морський

68L-2

Червоний осінній

65L-2

Зелений лісовий

Антрацит

L106003

07

2 види дизайну

Замовляючи вікно WDS 7S з двокамерним склопакетом, зверніть увагу на обриси вікна. Воно може мати округлі або прямокутні форми в залежності від ваших потреб у дизайні

08

Класичний штапик під склопакет
40 мм

Класичний штапик під склопакет<br/>40 мм

Округлений штапик під склопакет
32 мм

Округлений штапик під склопакет<br/>32 мм
09

Підвищена безпека

Встановлення протизламної фурнітури у вікні захистить ваш будинок від зловмисників

10
Механізм такої фурнітури розроблений спеціально для запобігання зламу. Збільшена кількість точок запирання і їх особлива форма не дозволяють швидко і безшумно зламати вікно.

Механізм такої фурнітури розроблений спеціально для запобігання зламу. Збільшена кількість точок запирання і їх особлива форма не дозволяють швидко і безшумно зламати вікно.

Додатковим елементом захисту стане склопакет із зовнішнім склом Triplex.

Додатковим елементом захисту стане склопакет із зовнішнім склом Triplex.

Ручка з замком не дозволить використовувати привід фурнітури для відкриття стулки ззовні.

Ручка з замком не дозволить використовувати привід фурнітури для відкриття стулки ззовні.

11

Надійність та довговічність

Широкий профіль, міцний підсилювач, надійна конфігурація системи – все це дозволяє використовувати WDS 7S для великих конструкцій і гарантує довгий термін експлуатації без необхідності частих регулювань

12

Рекомендована Конфігурація вікна

Рекомендована Конфігурація вікна

Профіль

WDS 7S

Склопакет

Двокамерний склопакет шириною 40 мм, заповнений аргоном. Зовнішнє та внутрішнє скло з енергозберігаючим напиленням. 4i-14Ar-4-14Ar-4i

Фурнітура

Протизламна

Колір

Будь-який з палітри WDS Color

13

Металопластикові вікна WDS 7S

Компанія МІРОПЛАСТ розробляє і випускає профіль WDS 7S для виробництва металопластикових вікон з високою енергоефективністю. Такі конструкції встановлюють в житлові будинки і квартири, в тому числі реконструйовані за програмою ЄБРР IQ energy.

Характеристики профільної системи WDS 7S

Шестикамерна профільна система WDS 7S (по 6 камер в рамі і стулці) має монтажну ширину 70 мм. Фактичні показники енергоефективності металопластикових вікон з профілю WDS 7S (дані можна детально вивчити на сайті компанії) забезпечують можливість скління житлових об’єктів. Ця профільна система — оптимальне рішення для реконструкції житлових будинків в рамках програми IQ energy, згідно якої умови кредитування компенсують частину ціни.

Переваги металопластикових вікон з профілю WDS 7S

При аналізі металопластикових вікон, у виробництві яких використовувався профіль серії WDS 7S, відгуки власників зачіпають такі аспекти:

  • Енергоефективність. Високі показники опору теплопередачі у цій серії досягаються за рахунок збільшення монтажної ширини рам і стулок, а також оптимальної конфігурації внутрішніх камер.
  • Міцність і надійність. Профіль екструдується з полівінілхлориду на професійному обладнанні, а виробник демонструє високу відповідальність і контролює якість. Використання сучасних технологій забезпечує конструкціям цієї серії необхідну жорсткість навіть при великих габаритах.
  • Помірна ціна. Так, серія WDS 7S — це не найдешевший варіант, і для того, щоб купити вікно, потрібні вкладення. Але фактичні експлуатаційні параметри серії дуже високі, тому придбання окупається за рахунок комфорту і економії на енергоносіях.

Зовнішній вигляд металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S

Вікна WDS 7S відрізняються і красивим зовнішнім виглядом. Заокруглені лінії рами, стулки і штапика, що фіксує склопакет, гармонійно поєднуються з інтер’єрними рішеннями. До вибору пігментів виробник підходить з особливою відповідальністю. Використання стійких барвників, професійного обладнання для екструзії і сучасних технологій гарантує збереження білизни профілю. У цехах компанії МІРОПЛАСТ встановлене сучасне обладнання для ламінації профілю. При виробництві вікон застосовується технологія зовнішньої, внутрішньої і двосторонньої ламінації. Палітра, з якою можна ознайомитися на сайті, складається з 37 відтінків, що включають варіанти з кольором і текстурою натурального дерева дорогих порід.

Від чого залежить ціна на вікна WDS 7S?

Плануючи придбати вікно з цього профілю, варто вивчити ціни у постачальників і виробників. На ціну металопластикових вікон з профільної системи WDS 7S впливають габарити, конструкція (кількість і конфігурація стулок), а також комплектація— в першу чергу склопакет і фурнітура.

TOP
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!